Hakkımızda

Hakkımızda

Anıl-San Asansör

Hakkımızda

Firmamız Anıl-San Asansörleri ISO 9001-2000 Kalite yönetim sistemini uygulayarak, 95/16/AT Asansör Yönetmeliği, EN81 Asansör Güvenlik Sistemleri, ( G ) ve ( H ) modülü CE’ye uygun olarak Taahhüt, Projelendirme, İthalat, İmalat, Revizyon ve Bakım yapmaktadır.

Modern teknoloji, bilgi birikimi ve 15 yılı aşkın tecrübesiyle firmamız; İnsan – Yük – Sedye – Araç – Yemek – Engelli – Panoramik – Hidrolik – Mekanik – Makine Dairesiz Asansörleri ile tüm asansör ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir.

Anıl-San Asansörleri müşteri memnuniyetini en ön sıraya koyarak, teknoloji, emniyet ve kalite ilkelerinden taviz vermeden, dünyadaki yenilikleri yakından takip ederek 15 senedir hizmet vermektedir.

Anıl-San Asansörleri müşterilerinin istekleri doğrultusunda yüksek kalitede, estetik, yenilikçi çözümler önermektedir. Hazırlanan projeler ve verilen teklifler Avrupa Asansör Standartlarına uygun, maliyet ve takvim olarak proje ve müşteriye özgün olarak hazırlanmaktadır.


VİZYON & MİSYON
Anıl-San Asansör, ihtiyacınıza uygun kabin ve iç tasarımı için sınırsız denebilecek imkânlar sağlar. Kabin ve kabin karkasları komponentlerimizi, sizin beğeni ve isteklerinize uygun olarak en kaliteli, sağlam ve güvenli olacak şekilde üretiyor ve siz değerli kullanıcılarımızın hizmetine sunuyoruz.Anil-San Asansör’ün teknoloji ve estetikte yakaladığı mükemmellik, panoramik asansörlerde tümüyle ön plana çıkmaktadır. Tasarım ve Dizayn mühendisliğini, transparan estetikle bütünleştiren Anıl-San Asansör, çok çeşitli panoramik kabin dizaynları sunmaktadır.

WHATSAPP
BİZİ ARAYIN